Yeniler

Yemek Odası Takımları ve 2017 Rüzgarı

 

Merhaba, bu yazımda sizlere trend yemek odası takımları ve 2017 yılındaki beklentilerimden bahsetmek istiyorum. Gerek tasarımı, gerekse fonksiyonelliği ile 2017 yılının göz bebeği olmaya aday yemek odası takımlarını inceleyeceğiz. Hazırladığımız bu yazıda öne çıkan modeller, kişisel yorumlarımızın yanı sıra siz değerli müşterilerimizin en çok ilgi gösterdiği ürünlerdir. Gelin hep birlikte incelemeye başlayalım.

En Çok İlgi Gösterilen Yemek Odası Takımları

Fenix Yemek Odası

Ürüne bakıldığında modern tasarımın estetik çizgilerini hemen fark edebiliyorsunuz. Tasarımı ve kaliteli işçiliği ile klas salonların vazgeçilmezi. Açılabilir masası, tüm ailelerin özen gösterdiği ve olmazsa olmaz dediği özellik. Şık tasarımı, fonksiyonellik ve kaliteyle birleştirdiğinde ortaya bu muazzam takım çıkıyor. Takım; Konsol, konsol aynası, masa ve 6 adet Lotus sandalyeden oluşmaktadır. Bu şık yemek odası modelini incelemek için tıklayın.

Suite Yemek Odası

İlk görüşte aşka inanır mısınız? Bu güzel takımı görenler inanmaya başlıyor. Ayaklarınızı yerden kesecek tasarımı ile dikkat çekiyor. Modern ve fonksiyonel yemek odalarından. 2017 yılında en çok tercih edilen modellerden olmaya aday. Vitrinde bulunan led aydınlatmalar, açılabilir masa ve şık benç modeliyle salonlara güzellik katmaya geliyor. Suite yemek odası takımını incelemek ve bi’ tıkla evinize getirtmek için www.kargili.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı incelemek için tıklayın.

Efes Yemek Odası

Dikkat! Efes yemek odasına sahip olan müşterilerimizin eve gelen misafir sayısı artabilir 🙂 Şıklıktan, tasarımdan ödün vermeyen ailelerin tercihi Suite modern tarzı ve kalitesiyle büyülüyor. MDF ve CNC kesimin esintisinde modern zamanda huzurlu bir yolculuk. Yeni yılın trend yemek odası olma yolunda büyük bir aday. Herkesten önce sipariş vermek için tıklayın.

Sizler için seçtiğimiz 3 takımı beğeninize sunduk. Modern tasarıma ağırlık verdik. Son yıllarda modern yemek odası takımlarına olan ilgi bir hayli fazla. Ancak, avangarde ve country tarzından hoşlananlar için ideal modeller mevcut. İlerleyen günlerde bu tarzlar içinde bir yazım olacak. Beğendiğiniz avangarde veya country model yemek odalarını bu yazının altına yorum olarak belirtebilir ve daha detaylı incelememizi sağlayabilirsiniz.

Avangarde Yemek Odalarını İncelemek İçin >> http://www.kargilimobilya.com.tr/Avangarde-Yemek-Odasi-Takimlari,LA_220-2.html

Country Yemek Odalarını İncelemek İçin >> http://www.kargilimobilya.com.tr/Country-Yemek-Odasi-Takimlari,LA_299-2.html

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Hoşçakalın