Yeniler

2018 Mobilya Tasarımları

2018 Mobilya Tasarımları Hazır!

Kargılı mobilya mağazaları ve online satış sistemi www.kargilimobilya.com.tr 2018 yılı yeni tasarım mobilya ve koltuk takımları gösterime çıktı. 2018 mobilya tasarımları yeni sezonun yeni ürünleri arasında yatak odası takımları, yemek odası takımları ve tv üniteleri yanı sıra koltuk ve köşe takımlarıda yer almaktadır.

2018 mobilya tasarımlarıda gözümüze çarpan köşeli detaylar ve doğal ahşap görünümü ile tasarlarmış mobilyalar ön plana çıkıyor. Yunuşayan otorma grupları ve fonksiyonel köşe takımları ile daha teknolojik çözümler ile hayatımıza daha fazla dokunan mobilyalar sizleri bekliyor.

Yeni Sezon Döşemelik Kumaşlar

2018 Döşemelik kumaşlarda da pastel ve doğayla uyumlu renkler ön plana çıkıyor, kaliteli ve uzun ömürlü Nubuk ve Kadife kumaş seçenekleri ile hazırlanan yeni sezon koltuk takımları KARGILI mobilyada sizleri bekliyor.

Yeni Teknolojiler

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan teknolik yenilikler mobilya dünyasında da kendini göstermeye başladı. Cep telefonları ve Mobil multimedi cihazlarla uyumlu çalılan dock sistemleri, şarz üniteleri ve müzik sistemi bulunan koltuk ve köşe takımları 2018 koltuk tasarımları arasında en göze çarpan ürünlerimizdir. Şimdiden Kargılı ürün kataloğunda yer alan bu muhteşem tasarımları şubelerimizde görüp, detaylı inceleyebilirsiz.