ilham Perisi, Yeniler

Nubuk Kalitesi ve Şıklığı

2016 yeni sezon mobilya tasarımları arasında Nubuk kumaşlar ile hazırlanmış Koltuk takımları göze çarpmaktadır ve biz bu yazımızda yeni yılın modası olan bu döşemelik malzemeyi inceleyeceğiz. Şimdi hazırsanız başlayalım;

Nedir bu Nubuk?

Nubuk bir deri türüdür ve kısa tanımı, düz yüzeyi zımpara ile şekillendirilmiş kadifemsi bir dokuya sahip giysilik deri türüdür.

Nubuk’un faydaları neler?

Nubuk döşemelik malzemenin doğal olması nedeniyle kendine has özellikleri sizlerinde aklında zaten canlanıyordur. Ben burda sizlere döşemelik malzemenin uygulandığı ürüne kattığı pozitif özellikleri maddeler halinde yazmaya çalışacağım.

  • Su geçizmez özelliği ile yaşanabilecek ufak kazalardan oturma grubunuzun hasarsız çıkmasını garanti edebilirsiniz.
  • Ağır kirlenme durumunda (Boya, Mürekkep lekesi vb.) giyisiler için üretilmiş, sağlıklı temizlik malzemeleri ile kolayca temizlenir.
  • Koton kumaş çeşitlerine göre ısıya çok daha fazla dayanıklıdır.
  • Doğal malzeme olması dolayısıyla, Suni kumaşlara göre çok daha uzun ömürlüdür.
  • Yine doğal malzeme olması dolayısıyla, eskidikçe güzelleşir. Bir çok iç mimar ve mobilya tasarımcısı eskitilmiş derileri toplayarak özel olarak projelerinde kullanmaktadır.
  • Renklidir, rengarek değildir ama doygunluğu yüksek renk çeşitliliğinde bulunabilir.

nubuk-kumas2

Redline Koltuk Takımını incelemek için tıklayınız.

Kargılı mobilya 2016 sezon tasarımları arasında da kendine yer bulan Nubuk döşenmiş koltuk takımları, özel bir ürün arayan ev yada ofis için mobilya almayı düşünen herkes için fazlasıyla kullanılabilir ve dekoratif ürünlerdir. Yaşam alanınızın dekorasyonununda önemli bir etkiyi koltuk takımları taşımaktadır, bu da demek oluyor ki yenilik, farklı ürünler ve orijinal fikirler misafirlerinizin beğenisine sunulduğunda alacağınız olumlu yorumlar sizi mutlu edecektir.

Kargılı Nubuk Koltuk Takımları

Kargılı Nubuk Köşe Takımları

Bu yazımında sonuna geldim, umarım verdiğim bilgiler işinize yarar, bir sonraki yazımıda görüşmek üzere, takipte kalın. ☺