Ev Dekorasyon, ilham Perisi

Evlerinizde Country Mobilya Şıklığı

Merhaba, bu yazımda sizlere country mobilya tarzından bahsedeceğim. Öncelikle Country mobilya nedir? Country mobilya evinde doğal tasarımı yaşamak isteyenlerin tercihidir. Kelime anlamı “taşra” demektir. Country mobilya gösterişten uzak, sıcak, samimi mobilya tasarımları arasındadır. Genelde pastel renk tonları kullanılmaktadır. Pastel renkler insana huzur verir, geçmişe götürür. İnsanlar eskiye hep özlem duyar, country model ile geçmişte yolculuğa hazır mısınız? Country mobilyalarda öne çıkan özelliklerinden biri de ham maddesidir. Ömrünü tamamlamış ladin ve köknar ağacı kullanılır. Country mobilya üzerinde bulunan kumaşlar genelde çiçekli, ekose modeller kullanılmaktadır. Kumaş renkleri ise kahverengi, kumaş, bej renkleri ile tamamlanır.

Kargılı Mobilyada Country Mobilya

Gerek şıklığı gerekse uygun fiyatı ile göz kamaştıran Safir Country mobilya grubu Kargılı mobilyada en çok tercih edilen modeller arasındadır.

 

country yatak odası

Country modeller arasında öne çıkan bir model daha Since yatak odası takımı. Kalitesi ve ince işçiliği ile büyülüyor. Her zaman farklı olmak isteyenlerin tercihi. Since yatak odası takımını oluşturan parçalar şu şekildedir.

  • 1 adet dolap
  • 1 adet karyola
  • 1 adet şifonyer+ayna
  • 2 adet komodin

since

 

2017 yılına damga vuracak hatta 2017 country yatak odası modeli diyebileceğimiz bir model. En yeni, en trend evinizin havasını değiştirecek country mobilya modelleri Kargılı mobilyada. Mind yatak odası takımı estetik duruşu, sağlamlığı, ince işçiliği ile dikkat çekiyor. İskeletinde beyaz lake boya kullanılmıştır. Ürünü daha yakından incelemek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

mindyatak

Country yemek odası takımlarına göz attığımızda Linda yemek odası takımı dikkat çekiyor. Ahşabın büyüleyici havası salonlarınızda dans edecek. Country tarz vazgeçilmezim diyenlerin “hayır” diyemeyeceği bir takım. Linda yemek odası takımını oluşturan parçalar;

  • 1 adet konsol
  • 1 adet masa
  • 6 adet sandalye

Tv Ünitesi ve gümüşlük takım fiyatına dahil değildir. Opsiyonel olarak satın alınabilir.

linda-yemek

Country Mobilya Paketi

Son yılların trendi olan Country mobilyalar için Kargılı mobilyada özel olarak hazırlanmış, kombin edilmiş düğün paketi bulunuyor. Şık tasarımı ile baş döndüren bu düğün paketinde şu ürünler oluşturuyor;

  • Safir yatak odası takımı
  • Safir yemek odası takımı
  • Arizona koltuk takımı

Sizde bu güzel country modelleri bi’tıkla evinize getirtebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Hoşça kalın.