Ev Dekorasyon

Fonksiyonel Tv Üniteleri ile Salonunuzda Yer Açın

Modern ve şık bir tv ünitesi salon tasarımının önemli bir parçasıdır. Dekoratif anlamda bu kadar önemli olan tv üniteleri ayrıca fonksiyonelliği ile de hayatımızı oldukça kolaylaştırabile3cek mobilyalardandır. 

Fonksiyonel Tv Üniteleri Özellikleri

“Fonksiyonel tv ünitesi mi olur?” dediğinizi duyar gibiyim. Bol çekmeceli, bol raflı bir tv ünitesine sahipseniz aslında fonksiyonel bir tv ünitesine de sahipsiniz demektir. Sadece dekoratif eşyalarla süslenen bir üniteden çok daha fazlasıdır. Bir çok eşyayı saklamamızı sağlarken ayrıca dekoratif olarak da renk katıyor. Örneğin, kitaplıklı bir tv ünitesine sahipseniz evinizdeki kitapları bu rafa dizerek hem tasarım yapmış hem de yaşama alanınızda yer açmış olursunuz. Aynı şekilde alt dolaplara sık kullanmadığınız eşyaları yerleştirerek ufak gözüken ama aslında çok yer kaplayan araçlardan kurtulmuş olursunuz. 2017 tv üniteleri bu tarza uygun olarak geliştiriliyor. Tüketici bu küçük görünen detayın farkına vardığında ne kadar akıllıca bir tercih yaptığını anlayabiliyor.

Kargılı Mobilya Tv Üniteleri

Kargılı mobilyada birbirinden şık, dekoratif ve fonksiyonel tv üniteleri yer almaktadır. Üstelik uygun fiyat ve cazip ödeme avantajlarıyla bi’ tıkla kapınıza getirtebilirsiniz. Sizler için bazı modelleri inceledik. Gelin hep birlikte göz atalım.

Tokyo Tv Ünitesi

İşte bol raflı, dolaplı ve kitaplıklı hem dekoratif hemde fonksiyonel tv ünitesi modeli. Fiyatı uygun ve çok kaliteli. Tokyo tv ünitesi Kargılı mobilyada sizlerle. İncelemek için >> http://www.kargilimobilya.com.tr/Tokyo-Tv-Unitesi,PR-11240.html

Berrak Tv Ünitesi

Yine şık, kaliteli ve modern tv ünitesi modellerinden. Fonksiyonel yapısıyla salonlarınızda yer açacak, tasarımı ile misafirlerinizin yıldızı olacak tarzda mobilyalardan. Berrak tv ünitesi takımı ile hayalinizdeki tv ünitesi modeline kavuşacaksınız. Ahşabın doğal dokusu salonunuza yansırken, ister kitaplık olarak kullanabileceğiniz, isterseniz dekoratif anlamda aksesuarları dizebileceğiniz tv ünitesi modellerindendir. Bu şık tv ünitesi modeline ulaşmak çok kolay. Mağazalarımızdan ya da Türkiye’nin Sanal Mobilya Mağazası olan www.kargilimobilya.com.tr adresinden kolay ve hızlı bir biçimde siparişinizi verebilirsiniz. İstanbul ve İzmitten alınan siparişler uzman ekiplerimiz tarafından kusursuz bir şekilde evinize kurulur.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın.