Fırsat Haberleri, Yeniler

Dudulluya Yeni Mağaza Süprizi

Kargılı mobilya mağazacılık alanındaki yatırımları hız kesmeden devam ediyor ve büyük teşhir alanına sahip mağaza zincirine bir yenisini daha ekliyor.

Ümraniye / Yukarı Dudullu‘da 6 kata ve 3000 m2 teşhir alanına sahip yeni şubemizin tadilat ve düzenleme işlemleri hızla devam ediyor. Büyük hızla devam eden dekorasyon çalışmalarının ay sonuna bitirilmesi planlanmaktadır.

Gelin, Görün, Dokunun!

Kargılı Mobilyanın 8. şubesi olacak yeni Dudullu şubemiz lokasyon olarak Modoko mobilyacılar sitesi ve İMES sanayi sitesininde üstünde bulunduğu Dudullu, Bostancı Yolu Caddesi üzerindeki Mevdudi sokak girişinde bulunmaktadır. Yeni mağazamızın bulunduğu tam yeri anlatmak için en kolay tarif ise İMES E Kapısı, karşı sokağı demek yeterli oluyor.

Bu lokasyonda bulunan bir diğer şubemiz Kargılı İmeş Şubesi ile birlikte faaliyete girecek olan mağazamız Premium ürün grubu, Gençlere özel bir kat ve Yata & Baza çeşitliliğiyle mobilya alışverişinin bölgedeki merkezi olacak.

Çok kısa bir zaman içinde hizmete girecek olan şubemiz geniş metrekareli teşhiri ile tamamen yeni sezon mobilyalardan oluşan bir koleksiyon ile açılacak. Kargılı 2016 Mobilya Koleksiyonunda bulunan en yeni mobilya modelleri, koltuk takımları, köşe koltuk çeşitleri, mobilya aksesuarları ve evinizin ihtiyacı olan tüm mobilyaları bulabileceksiniz. Genç ve bebek odası modelleri, Yatak & Baza öze katı ve aksesuarşar bu mağazamızda yerini alacak ve en uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet edecek.

Yeni mağazamız ürün konsepti olarak çok geniş bir yelpazeye sahip olacak ve tüm tarzlarda ürün bulabileceksiniz. Örneği; Modern mobilya modelleri, Avangarde koltuk takımları, Country yemek odası modelleri, Klasik yatak odası takımları ve bu tarzlardaki tüm tamamlayıcı ürünler Kargılı 8. Şubede yer alacak.

Mağaza açılışına özel süpriz fırsatlarda yolda!

Yeni mağaza ile birlikte açılışa özel, yeni sezon mobilya ve aksesuar modellerinde süpriz bir kampanya hazırlığının devam ettiğini biliyoruz, açılışa özel fırsatlar için takipte kalın, fırsatları kaçırmayın.