Ev Dekorasyon, Fırsat Haberleri, ilham Perisi

İndirim Şenliği ile Trend Yemek Odası Takımları

Yaz mevsiminin sonlarına gelip de sonbahara kapı araladığımız şu günlerde size 2016’da en çok sattığımız mobilya modellerinden uygun yemek odası takımları siz yorulmayın, zahmet etmeyin diye derlemeye karar verdik. Üstelik size sunduğumuz mobilya paketleri arasında indirim şenliği kampanyasının da geçerli olduğu modelleri göreceksiniz.

Özellikle hayatını sonbaharda birleştirmeyi planlayan çiftler ve sonbaharın monotonluğunu yaşam alanını yenilemekle atmak isteyen evler için indirim şenliği ile birlikte değerlendirilmesi gereken bir fırsat.

İndirim şenliği dikkate alınarak hazırlanan ve 1 Mayıs 2016 ile 22 Ağustos 2016 tarihleri arasını kapsayan Kargılı Mobilya, Maltepe showroom’da azalandan artana göre sıralanmış en çok satılan ürünler:

  1. Mars Yemek Odası Takımı
  2. Fiore Yemek Odası Takımı
  3. Safir Yemek Odası Takımı
  4. Florya Yemek Odası Takımı
  5. Mons Yemek Odası Takımı

“Kargılı’da Yemek Odası Takımları Olarak Başka Ne Var?”

Yemek odası ihtiyacı olanlar, kalite ve şıklığı bir arada görmek isteyenler Kargılı mobilyanın sunmuş olduğu eşsiz avantajlı fırsatlarından yararlanabilir. %25 İndirim Şenliği Kampanyası ile mobilya satın almak çok kolay. Her tarza, her yaşa ve her keseye uygun yemek odalarını görmek ve hemen sipariş vermek için www.kargilimobilya.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz  İzmit Mobesko ya da İstanbul Anadolu yakasında bulunan birbirinden güzel mağazalarımızı dolaşarak, mobilya modellerini yerinde inceleyebilir ve kaliteye dokunabilirsiniz.

%25 İndirim Şenliği kampanyası ile ilgili daha önce yazılarımız olmuştu. Kısaca sizlere kampanya detaylarından bahsetmek istiyorum.

  • Kampanyanın bitmesine kısa bir süre kaldı. Son tarih 30 Ekim 2016
  • Tüm alışverişlerde, nakit alımlarda %8 indirim uygulanmaktadır.
  • İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Adapazarı haricindeki illerden gelen siparişlerde ekstra nakliye ücreti alınmaktadır.

Nakliye bedeli, sipariş edilen ürünün ağırlığı, hacmi ve gideceği adrese göre değişiklik göstermektedir. Özel mobilya taşımacılığı yapan lojistik firmalar tarafından, güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat gerçekleşir. %25 İndirim Şenliği Kampanyamızla ilgili daha önceki yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın. Bu özel kampanyada yer alan kaliteli ve trend mobilya modellerini incelemek için bağlantıya tıklamanız yeterli. http://www.kargilimobilya.com.tr/25-Indirim-Senligi,LA_434-2.html

Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Hoşçakalın.