Ev Dekorasyon, ilham Perisi

Fonksiyonel Tv Üniteleri ile Düzenli Bir Salon

Merhaba, bu yazımızda sizlere fonksiyonel Tv Üniteleri nin öneminden bahsedeceğim. Gün geçtikçe küçülen salonların en büyük sorunu dağınıklık. Daha önceki yazılarımızda da değindiğimiz gibi küçük salonlarda kullanılan mobilyaların kullanışlı ve fonksiyonel olması çok önemli.

Son yıllarda tv üniteleri bir ihtiyacın ötesinde hem dekorasyon hem de düzenleyici mobilya modeli olarak ön plana çıkmakta. Peki tv ünitesi ile salonumu nasıl düzenli tutabilirim dediğinizi duyar gibiyim. Bir kaç başlıkta toplayarak incelemeye devam edelim.

Kitaplıklı Tv Üniteleri

Özellikle kitap kurtları için nokta atışı diyebiliriz. Eğer kitap okumayı seviyor ve bolca kitabınız varsa kitaplıklı tv ünitesi modelleriyle hem kitaplarınız istiflenebilir hemde dekoratif bir dokunuş yapabilirsiniz. O kadar çok kitabım yok ancak az da değil diyenlerde vardır mutlaka. Kitaplıklı Tv Ünitesini dekorasyon ürünleri ve kitaplarla karma yaparak değerlendirebilirsiniz. “Bende hiç kitap yok” diyenlere tavsiyem kitap okumaya başlamalısın olur 🙂 Ama onlar içinde alternatifimiz var tabi ki. Devam edelim

Bol Çekmeceli ve Raflı Tv Üniteleri

Bol çekmeceli ve raflı tv ünitesi seçimi ile ortalıkta dolaşan kablo, cdler, kalem, toka vb… gibi eşyalardan kurtulmuş olursunuz. Çekmeceleri bu tür küçük ama göz yoran dağınıklıkları gidermek için kullanabilirsiniz. Rafları dekoratif eşyalar ile tasarımı güzelleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Kargılı Mobilya Tv Üniteleri

Hem düzenli hem de dekoratif anlamda şık bir salon isteyenler için Kargılı mobilya 2016 tv üniteleri modellerinden bir kaçına birlikte göz atmaya ne dersiniz? Sizin için seçtiklerimiz

Berrak Tv Ünitesi

Modern, estetik ve kaliteli tv ünitesi modellerinden Berrak tv ünitesi, hem kitaplıklı, hem raflı, hem de çekmeceli. Bir salonun düzenli durması için tv ünitesinde bulunması gereken tüm özellikler mevcut. Üstelik fiyatı da çok uygun.

Medcezir Tv Ünitesi

Kaliteyi salonlarınıza taşıyoruz. Medcezir tv ünitesi modern yapısı ve fonksiyonel yapısı ile büyülüyor. Ayrılabilir kitaplık bölmesi ile tasarımı dilediğiniz gibi dizayn edin. Rafların içerisinde bulunan led aydınlatmalar ile trendi yakalayan Medcezir, Kargılı mağazalarında sizleri bekliyor.

Capital 2 Tv Ünitesi

Hem eşyalarımı düzenleyeyim, hem dekoratif, hem de farklı bir tasarım olsun diyorsanız Capital 2 tv ünitesi tam size göre. Uygun fiyatı ve kalitesiyle 2016 yılının trendlerinden.

Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkürler. Bir önceki yazımız olan “Bebek Odası Nasıl Olmalı” başlıklı konumuzu okumak için tıklayınız